Akyurt Gazetesi

Yiğit Kaymakam Veda Etti

Akyurt Kaymakamı Mustafa Yiğit, Akyurt’taki görev süresinin dolması sebebiyle kendisi için düzenlenen veda yemeğinde Akyurt’taki resmi kurum amirleriyle bir araya geldi.

Yemeğe Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş da eşi Şenay Ayantaş, başkan yardımcısı Ayla Can ve meclis üyeleri ile birlikte katıldı.

Yemeğin ardından konuşma yapan Başkan Ayantaş “Vedalaşmalar her zaman zor olmuştur. 6 yıl Kaymakam Bey ile birlikte uyum içinde çalıştık. Kendisi en uzun süre İlçemize hizmet eden kaymakamlarımızdan birisidir. Merkeze atanan kaymakamımıza İlçemizde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum, yeni görevinde başarılar diliyorum” diyerek Mustafa Yiğit’e maşrapa hediye etti.

Mustafa Yiğit ise Akyurt’ta çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Birçok ilçede kaymakamlık yaptım. Her bölgeden hala görüştüğümüz insanlar var. Ancak Akyurt’ta insanlarla daha fazla şey paylaştık. 6 yıllık süre içerisinde istemeden birbirimizi kırdığımız herkesten haklarını helal etmelerini istiyorum. Ne yaptıysak, ne söylediysek devletimiz içindir. Kişisel hiçbir sebebi yoktur” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.