Akyurt Gazetesi

MHP İlçe Başkanı Ünür Partisinden İstifa Etti

MHP Ankara Akyurt ilçe Başkanı genel merkezle düşüncülerin örtüşmemesi sebebiyle görevinden istifa ederek partisini yalnız bıraktı.

MHP Ankara Akyurt ilçe Başkanı genel merkezle düşüncülerin örtüşmemesi sebebiyle görevinden istifa ederek partisini yalnız bıraktı.

Ünür, açıklamasında istifa gerekçesi hakkında ise herhangi bir bilgi vermedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Akyurt İlçe Başkanı Selami Ünür ve ilçe yönetimi MHP Genel Merkezine istifasını sundu.  Ünür almış oldukları kararı Facebook hesabından duyurdu.

Ünür, yaptığı açıklamada; "03.01.2015 tarihinden itibaren, Akyurt'lu Partililerimizin oyları ile seçilmiş bulunduğum ve bu güne kadar şanla, şerefle yürütmüş olduğum Milliyetçi Hareket Partisi Akyurt İlçe Başkanlığı görevimden, 02.03.2017 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu'mla birlikte istifa etmiş bulunmaktayım.

Cennet Mekan Başbuğ'umun "Ülkücü Ülkücünün Öz Kardeşidir" direktifleri ve "Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben" Ülküsünü şiar edinmiş bir siyasi hareketin omuzlarımıza yüklemiş olduğu görev ve hizmet anlayışı ile görev ifa etmeye çalışan şahsım ve arkadaşlarım; mensubu olmaktan gurur ve onur duyduğum bir kutlu ve büyük davanın daima emrinde ve yanında olacağımız hususunu değerli kamuoyu ve Akyurt'lu hemşerilerimle paylaşır, alınmış bu kararın Akyurt'umuza ve Partimize muvaffakiyetler getirmesini Yüce Rabbim'den niyaz ederim... Ne Mutlu Türk'üm Diyene..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.