Ekonomi

Heyetten Lampart Aydınlatmaya Ziyaret

24/03/2016, 16:28

Başkan Ayantaş ile birlikte Başkan Yardımcısı İlhan Şener, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel Fırat, AKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tekin Çelik ve diğer resmi kurum amirleri bu hafta Lampart Aydınlatma Çözümleri fabrikasını ziyaret etti.

Fabrika sahibi Yusuf Kandemir misafirlerle sohbette Akyurt Belediyesinin, fabrikanın kuruluş sürecinde yaptığı yardımlardan bahsederek “Akyurt Ankara’nın keşfedilmemiş sanayi bölgesi. Bu fabrikayı inşa ederken en uzak noktada bizim arazimiz olmasına karşın, yol, elektrik gibi konularda Belediye Başkanımızın yardımlarını gördük. OSTİM (Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi)’de bir üretim tesisi yapmak için gittiğimizde birçok farklı prosedür ile karşı karşıya kalıyoruz. Burada imkanların daha iyi olduğunu söylemek istiyorum. Bunun için Belediye Başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise “Akyurt’ta idari kurumlar arasında çok üst düzeyde bir uyum var. Bu sinerjiyle daha iyi sonuçlar alıyoruz. Birliğin olduğu yerde başarı da olur. Biz yalnızca sizin değil, burada yatırım yapmış, üretim sahası oluşturmuş her firmaya yardımcı olmaktayız. Sanayi bölgesinin içerisindeyiz ve burası giderek daha da kalabalıklaşacak. Birlikte Akyurt’u daha da büyütmüş olacağız.” Diye konuştu. Ziyaret sonunda firma yetkilileri ve heyettekiler hatıra fotoğrafı çektirdi.