Akyurt Gazetesi

Eski Kaymakam Yeni Milletvekili

Genel seçimlerinde 1 Kasım da memleketi Kilis’ten milletvekili seçilen eski Akyurt Kaymakamı Mustafa Hilmi Dülger, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ı ziyaret etti.

Ankara Evi’nde gerçekleşen ziyarette Dülger, Başkan Ayantaş’a hitaben “Kilis’ten aday olmama rağmen geçmişte görev yaptığım Akyurt’ta halk tarafından ilgi görmek beni çok memnun etti. Vatandaşlar bizi unutmadıklarını gösterdiler. Akyurt da bizim unutamadığımız bir ilçe. Şahsınız da yanımda oldunuz. Size de ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise misafirine karşılık “İlçemizde görev yaptığınız süreçte halkımız sizi çok benimsedi. Bu sevgiyi ve saygıyı görmek önemlidir diye düşünüyorum. Seçimler ülkemiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olsun. Eski kaymakamımızı mecliste görmek bizler için büyük bir sevinç kaynağıdır. Siz gittiniz ancak, eşiniz Dilek Hanım ilçemizde hizmete devam ediyor. Artık yine hep beraberiz. Bu nazik ziyaretinizden dolayı size ve eşinize çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Milletvekili Dülger’in eşi Doktor Dilek Dülger, Akyurt Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevini yürütüyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.