Akyurt Gazetesi

Akyurt’ta Yeni Bir Soluk

Kartallar Grup, gayrimenkul ve inşaat sektöründe yeni bir soluk ve hizmet anlayışı ile Ankara’nın Akyurt ilçesinde hizmete girdi.

Deneyimli ve alanında özel eğitimler almış kadrosu ile Kartallar Grup, açılışından itibaren Akyurt’ta büyük ses getirmeyi başardı.

Firma, ofis tasarımından başlayarak misafirlerine konforlu ve sıcak bir ortam hazırlamaya çalışan ve promosyonları ile de adından söz ettiriyor.

Kartallar Grup İnşaat & Emlak Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı Memduh Erkan gazetemize yaptığı açıklama da; Kartallar Grup olarak misafirlerimizi mülk sahibi yaparken, yatırım için en doğru ve güvenilir tavsiyeleri vermekteyiz. Yanlış ve atıl yatırımları göz önüne sererek, gelecek için doğru yatırımlara ön ayak olmaktayız. Biz,  bir ürün ya da hizmet değil, öncelikle güven ve dostluk daha sonrası için de gelecek nesillere teminat olan mülk fırsatları sunmaktayız. Bu vesile ile sizleri de ofisimize bir kahve içmeye bekler, büyük bir medeniyetin kurulması için gereken yeni nesillerin geleceğini, teminat altına alacak yatırımlar ile geleceğe hep birlikte güçlü adımlar atmayı dileriz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.