Akyurt Gazetesi

5k Yüzey Teknolojileri Fabrikasına Ziyaret

Akyurt’ta Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ın tertiplediği Çarşamba ziyaretleri kapsamında bu hafta yüzey teknolojileri alanında faaliyet gösteren 5k Yüzey Teknolojileri fabrikası ziyaret edildi.

Ziyarete Akyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener, meclis üyelerimiz, AKSİAD Başkanı Ali Tekin Çelik ve işadamları katıldı.

Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, firma sahibi Ahmet Kahraman ile tüm heyeti tanıştırdıktan sonra “Her hafta bir fabrikamızda, sanayicilerimizle bir araya geliyoruz. Fabrikanız ilçemiz için olduğu kadar Türkiye için de çok önemli. Çünkü ihracat yapıyorsunuz. İlçemize yaptığınız bu büyük yatırım bizi sevindirdi. Sizlere çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlar diliyorum.” Diye konuştu.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kahraman ise Bolu Gerede’li olduğunu, geçmişte orada çalışırken de Bolu’nun idari amirlerini misafir ettiğini anlattı. Akyurt’ta sanayiciliğin giderek ilerlediğini söyleyen Kahraman, fabrikalarına misafir olan heyete teşekkürlerini iletti.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.