Akyurt Gazetesi

Yakupoğlu | Yds Group

Havalimanı Yolu 20. Km. Akyurt, Ankara
Mesaj Gönder
Yakupoğlu | Yds Group
Vedat Yakupoğlu
Havalimanı Yolu 20. Km.
Akyurt , Ankara
İş Alanları

Fabrika- Serbest Bölge

Ankara Yds Shop Fabrika Satış Mağazası – Yakupoğlu Deri Sanayi – Yds Group A.ş.

Yakupoğlu | Yds Group Hakkında

Ankara YDS Shop Fabrika Satış Mağazası – Yakupoğlu Deri Sanayi – YDS Group olarak Asker ve güvenlik alanında, teknik bot, ayakkabı ve tekstil başta olmak üzere balistik gözlük, saraciye ve çadır gibi ürünlerin dünya standartlarında yerli üretim yapan bir Türk firmasıdır.

Asker ve güvenlik alanında, teknik bot, ayakkabı ve tekstil başta olmak üzere balistik gözlük, saraciye ve çadır gibi ürünlerin dünya standartlarında yerli üretim yapan bir Türk firmasıdır.

Ankara’da 100.000 m2 alan üzerinde bulunan tesislerinde, dünyadaki en son teknolojileri bünyesinde barındıran YDS, yıllık 6 milyon çiftlik teknik bot üretimiyle sektörünün lideridir. Türkiye’nin ilk 500 firması içerisinde yer alan YDS, bu listeye giren sektöründeki tek firma konumundadır.

YDS, yenilikçi bakış açısıyla teknik tekstil ürünleri üretiminde son yıllarda ürün gamını genişleterek asker, polis ve outdoor ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmaya başlamıştır. Uzun yıllardır ürettiği üniforma, soğuk iklim parka-pantolon, sırt çantası, mühimmat ve balistik yeleği, uyku tulumu, panço, çadır gibi her türlü tekstil ihtiyaçlarını sürekli geliştirerek dünya çapında karşılamayı hedeflemektedir.

YDS, 2003 yılında bünyesine kattığı Goliath markası ve ekibiyle İngiltere’nin, teknik ayakkabı/bot alanında en önemli tedarikçilerinden biri olmuştur.

EN ISO 20345 /20347, ISO 9001, OHSAS 18001 gibi uluslararası belgelere sahip YDS ürünlerini Türkiye pazarının dışında, başta İngiltere,  Danimarka, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, Moğolistan, Kırgızistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan olmak üzere yaklaşık 55 ülkeye ihraç etmektedir.

YDS, İngiliz Savunma Bakanlığı tarafından açılan dünyanın ciro bazında en büyük bot ihalesini kazanarak İngiliz ordusunun teknik botlarını üretmektedir.

YDS, bünyesinde, Uluslararası Ayakkabı Teknolojisi ve Test Merkezi SATRA tarafından akredite edilmiş, kalite laboratuvarına sahiptir. Kullanılan hammadde ve malzemeler ile üretilen ürünlerin kalite kontrolü, fiziksel ve kimyasal metotlarla istenilen teknik şartnamelere, Avrupa ve NATO normlarına uygunluğu düzenli ve sürekli olarak test edilmektedir.

Dünyanın en fazla tercih edilen teknik bot ve tekstil markası olma yolculuğumuzda bizim için ZOR YOK!

Ürünler

Bot & Ayakkabı

Giyim Ürünleri

İş Güvenliği

İtfaiye

Çadır

Balistik Gözlük

Donanım & Aksesuarlar

Bot & Ayakkabı

Botlar

Ayakkabılar

İş Güvenliği Botları

İş Güvenliği Ayakkabıları

Motosiklet Botları

Bakım Ürünleri

 

Tekstil & Giyim

Mont

Pantolon – Şort

Gömlek

Polar Ürünler

T-Shırt & Sweatshırt

Eşofman Takımı

İç Giyim

 

Aksesuar

Malzemeler

Çantalar

Gözlük

Çadır

Eldiven

Şapka & Başlık

Cüzdan

Kemer

Fenerler

Çorap

Termos

Bileklik

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.