Akyurt Gazetesi

Akyurtlu kadın sanayici ve esnafları gücünü gösterdi

Akyurt’ta iş kadınları buluşması Akyurt’ta çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kadın sanayici ve esnafları bir araya geldi.

Akyurt’ta çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kadın sanayici ve esnafları bir araya geldi.

Akyurtlu iş kadınlarına hitap eden Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık konuşmasında “Bu salonda ağır sanayiden hayvancılığa, tarımdan ticarete farklı alanlarda faaliyet gösteren, üreten kadınlarımız bir aradalar. İstihdam sağlayan, katma değer üreten, marka değerini artıran kadınlarımız buradalar. Her birine bu özverili çalışmalar için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Akyurt’umuzdasınız. Ziyaretlerimizde görüyoruz; dükkanları en kalabalık olan esnaflarımız kadınlarımız. Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin. Emeğinizin karşılığını size bereketiyle versin. Ayrıca bölgemizde yüksek teknoloji ürünleri üreten, ağır sanayi hamlelerinde bulunan sanayi kuruluşlarımız var. Bugün bu sanayi kuruluşlarımızın kadın temsilcileri de bizlerle birlikteler. Kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. Kıymetli misafirlerimize, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’a ve Türkiye’nin dört bir yanını temsil eden kadın milletvekillerimize de bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Programa; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AK Parti Grup Başkanvekili, Ankara Milletvekili Leyla Şahin Usta, MKYK Üyesi, Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakmak, Milletvekilleri Zeynep Yıldız, Sunay Karamık, Zehra Nur Aydemir, Nilgün Ök, Suna Kepolu Ataman, Yıldız Konal Süslü, Rumeysa Kadak, Seda Gören Bölük, Ayşe Böhürler, Çiğdem Koncagül, Meliha Akyol ve 27’nci Dönem Milletvekili Semiha Ekinci ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok katıldı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.